W dniu 20 stycznia 2017 r. w Warszawie pomiędzy Wojskową Akademią Techniczną reprezentowaną przez Dziekana Wydziału Logistyki, dr. hab. Juliana MAJA, prof. WAT a Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Suwałkach, podpisane zostało porozumienie o współpracy, w ramach którego podjęte będą wspólne działania na rzecz rozwoju i edukacji studentów i prowadzenia badań naukowych, w obszarze logistyki i nauk o Obronności, zwłaszcza sektora pozamilitarnego. Porozumienie to obejmuje wymianę doświadczeń z zakresu realizacji procesu kształcenia studentów, a także przygotowywania dokumentacji planistycznej w postaci programów i planów nauczania, a także działalności metodycznej, m.in. w zakresie organizacji seminariów, sympozjów i konferencji naukowych.

Continue reading