Date: 23 marca 2017

DWIE UCHWAŁY KOMISJI WYBORCZEJ WAT

Komisja Wyborcza Wojskowej Akademii Technicznej podjęła dwie uchwały dotyczące:
1- Powołania studenckich komisji wyborczych  Nr 60/KW-WAT/2017 z dnia 22 marca 2017 r – pobierz

2- W sprawie procedury głosowania w wyborach Studenckiego Komisarza Wyborczego WAT  Nr 61/KW-WAT/2017 z dnia 22 marca 2017 r – pobierz

INSTYTUT SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA I OBRONNOŚCI WLO WAT NA GALI FINAŁOWEJ INNOWACYJNOŚCI 2017

W dniu 22 marca br. przedstawiciele Instytutu Systemów Bezpieczeństwa i Obronności WLO WAT dr Katarzyna Świerszcz i dr inż. Bogdan Ćwik uczestniczyli w Gali Innowacyjności 2017 dla Sił Zbrojnych RP, która odbyła się w Centrum Konferencyjnym Wojska Polskiego w Warszawie. Wymienieni Pracownicy zostali zaproszeni na niniejszą Galę z faktu zakwalifikowania do finału złożonych przez nich dwóch prac konkursowych w kategorii „Koncepcje” i „Projekty badawczo-rozwojowe”: „Inteligentne i niskoemisyjne geotermalne systemy energetyczne zasilające obiekty garnizonów wojskowych” oraz „Badanie skuteczności podgrzewania płyt lotniskowych w warunkach niskich temperatur i obfitych opadów śniegu z wykorzystaniem zasobów geotermalnych”.

Continue reading