Date: 3 października 2017

KURS DOSKONALĄCY – OBSŁUGA MODUŁÓW OPROGRAMOWANIA LOGFAS

W dniu 02.10.2017 rozpoczął się kurs doskonalący „Obsługa modułów oprogramowania LOGFAS – moduł Logrep ”.  Jest on przeznaczony dla oficerów logistyki zajmujących się planowaniem i realizacją zabezpieczenia logistycznego jednostek biorących udział w narodowych i sojuszniczych ćwiczeniach i operacjach. Celem kursu jest przygotowanie personelu logistycznego do obsługi i wykorzystania modułów LOGREP i SPM pakietu LOGFAS jako narzędzia informatycznego wspomagającego przesyłania i analizy informacji zawartych w meldunkach logistycznych LOGUPDATE i LOGASSESSREP w ramach zabezpieczenia jednostek biorących udział w narodowych i sojuszniczych ćwiczeniach i operacjach. Bieżąca edycja kursu, trwać będzie od 02.10 do 06.10.2017 r. W kursie LOGFAS uczestniczy 11 słuchaczy.
Uczestnicy kursu doskonalącego „Obsługa modułów oprogramowania LOGFAS – moduł Logrep ”, którzy pozytywnie ukończą kurs na Wydziale Logistyki w Wojskowej Akademii Technicznej uzyskają dodatkowo certyfikat NATO SCHOOL z Latiny.
Odpowiedzialny za kurs mjr. Bartosz KOZICKI.

SZKOLENIE BHP

Studenci rozpoczynający studia od października 2017 mają obowiązek odbyć szkolenie BHP i zdać test na platformie e-learningowej. Należy się zalogować na stronie https://ebhp.wat.edu.pl/, podając swój email w domenie student.wat.edu.pl (studenci) lub wat.edu.pl (doktoranci).

Hasłem startowym jest ciąg znaków, składający się z trzech pierwszych liter imienia ojca, pięciu ostatnich cyfr numeru pesel oraz trzech pierwszych liter imienia matki (małe litery bez polskich znaków diakrytycznych). Osoby nie posiadające numeru pesel mają hasło startowe składające się z sześciu liter.

Po zalogowaniu się należy zmienić hasło.

Test będzie dostępny do zaliczenia do dnia 10.11.2017.

W razie problemów technicznych prosimy o kontakt pod adresem usos@wat.edu.pl