Date: 20 listopada 2017

KURS DOSKONALĄCY „ORGANIZACJA ZABEZPIECZENIA TECHNICZNEGO”

W dniu 20.11.2017 r. rozpoczęła się dziewiąta edycja kursu doskonalącego „Organizacja Zabezpieczenia Technicznego” dla oficerów korpusu osobowego logistyki w grupie osobowej technicznej oraz transportu i ruchu wojsk. Celem kursu jest przygotowanie oficerów do objęcia stanowisk w komórkach wewnętrznych pionu logistyki w grupie technicznej oraz transportu i ruchu wojsk. Nabyta wiedza powinna stanowić podstawę do wyrabiania umiejętności rozwiązywania problemów dotyczących planowania logistycznego i organizowania zabezpieczenia technicznego oraz transportu i ruchu wojsk, realizowanych na szczeblu taktycznym i operacyjnym. Bieżąca edycja kursu trwa od 20.11 do 22.12.2017 roku, a uczestniczy w niej 16 oficerów.

II TERMIN POPRAWKOWY DLA STUDENTÓW Z BHP

Szanowni Państwo,

Informuję , że z dniem dzisiejszym (20.11.2017 r.) do 20.12.2017 r. dostępne jest dla studentów na stronie https://ebhp.wat.edu.pl szkolenie e-learningowe (poprawkowe).

W razie problemów technicznych prosimy o kontakt pod adresem usos@wat.edu.pl.

Władysław Białek
Główny specjalista ds. BHP