Date: 22 listopada 2017

SPOTKANIE Z KOORDYNATOREM DS. PRAKTYK

Dnia 25.11.2017 r. o godz. 7.45 i 13.15 (jeden termin do wyboru) w Auli budynku 135 odbędzie się spotkanie z Koordynatorem ds. praktyk. Obecność studentów:

1 i 2 roku Obronności oraz 2 i 3 roku Logistyki Obowiązkowa.

KONFERENCJA NT. „INTEROPERACYJNOŚĆ NARODOWEGO SYSTEMU OBRONY POWIETRZNEJ”

W dniach 20 – 21 listopada 2017 roku odbyła się w WAT pod patronatem gen. dyw. Sławomira Wojciechowskiego, Dowódcy Operacyjnego RSZ i płk. dr. hab. Tadeusza Szczurka, Rektora-Komendanta Wojskowej Akademii Technicznej konferencja nt.: „Interoperacyjność narodowego systemu Obrony Powietrznej”.

W konferencji zorganizowanej przez Szefa Szefostwa Obrony Powietrznej DO RSZ płk. dr. Roberta Stachurskiego oraz Dziekana Wydziału Logistyki WAT płk. dr. hab. Szymona Mitkowa uczestniczyli  przedstawiciele Resortu Obrony Narodowej, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, Urzędu Lotnictwa Cywilnego, lotnictwa aeroklubowego, portów lotniczych, Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz inni zaproszeni goście. Było to kolejne forum wymiany doświadczeń wynikających z organizowanego corocznie przez Dowództwo Operacyjne Sił Zbrojnych ćwiczenia pk. RENEGADE/SAREX – 17.

Continue reading

SPOTKANIE INFORMACYJNE

Uwaga studenci, doktoranci,

W dniu 27.11.2017 r. o godz. 15:00 w Klubie WAT w sali nr 103 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące programu Erasmus+ oraz programów MOST i MOSTECH.