Date: 29 stycznia 2018

LOGISTYKA, NABÓR 2015 – TEMATY PRAC INŻ.

Informujemy, że rozpoczynają się zapisy na tematy do prac inżynierskich dla kierunku Logistyka, naboru 2015 w Instytucie Logistyki. Zapisy u Pani Mirosławy Wiśniewskiej, pok. 1.24 bud. 135 do dnia 09.02.2018 r.

KURS DOSKONALĄCY „OBSŁUGA MODUŁÓW OPROGRAMOWANIA LOGFAS – MODUŁ LOGREP”

W dniu 22.01.2018 rozpoczął się kurs doskonalący „Obsługa modułów oprogramowania LOGFAS – moduł Logrep”. Jest on przeznaczony dla oficerów logistyki zajmujących się planowaniem i realizacją zabezpieczenia logistycznego jednostek biorących udział w narodowych i sojuszniczych ćwiczeniach i operacjach. Celem kursu jest przygotowanie personelu logistycznego do obsługi i wykorzystania modułów LOGREP i SPM pakietu LOGFAS jako narzędzia informatycznego wspomagającego przesyłania i analizy informacji zawartych w meldunkach logistycznych LOGUPDATE i LOGASSESSREP w ramach zabezpieczenia jednostek biorących udział w narodowych i sojuszniczych ćwiczeniach i operacjach. Bieżąca edycja kursu, trwać będzie od 22.01 do 26.01.2018 r. W kursie LOGFAS uczestniczy 9 słuchaczy.

Uczestnicy kursu doskonalącego „Obsługa modułów oprogramowania LOGFAS – moduł Logrep ”, którzy pozytywnie ukończą kurs na Wydziale Logistyki w Wojskowej Akademii Technicznej uzyskają dodatkowo certyfikat NATO SCHOOL z Latiny.

Odpowiedzialny za kurs mjr Bartosz KOZICKI.