Date: 20 marca 2018

INSTYTUT SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA I OBRONNOŚCI
ZAPRASZA NA SZKOLENIE:
CYBERBEZPIECZEŃSTWO – PODSTAWY

Specjalnie opracowany program szkolenia pozwala na uzyskanie niezbędnej, bazowej wiedzy w obszarze cyberbezpieczeństwa w sposób przystępny, niewymagający posiadania przygotowania ani umiejętności z obszaru informatycznego.

CZAS SZKOLENIA: 1 DZIEŃ / 8 H LEKCYJNYCH​TERMIN: 13.04.2018 r.
Koszt uczestnictwa: 800 zł brutto.

Uczestnicy szkolenia uzyskają certyfikat ukończenia szkolenia, potwierdzające jego kwalifikacje w zakresie tematycznym szkolenia.
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I ZGŁOSZENIA:

Więcej informacji TUTAJ.

PRZEDŁUŻANIE LEGITYMACJI 2017/18L STACJONARNE ORAZ NIESTACJONARNE

Starości grup stacjonarnych proszeni są do Dziekanatu WLO (pok. 0.05) z legitymacjami swoich grup w celu ich przedłużenia w dniach 20.03. – 30.03.2018 r. W godzinach pracy Dziekanatu.
*****************************************************************************************
Starości grup niestacjonarnych proszeni są o dostarczenie legitymacji w czasie dyżuru w pok. 0.05. na zjeździe 24.03 – 25.03.2018 r.