Date: 16 kwietnia 2018

KURS DOSKONALĄCY “LOGISTYCZNY SYSTEM MELDUNKOWY”

W dniu 16.04.2018 rozpoczął się kurs doskonalący “Logistyczny System Meldunkowy ”. Jest on przeznaczony dla oficerów logistyki zajmujących się planowaniem i realizacją zabezpieczenia logistycznego jednostek biorących udział w narodowych i sojuszniczych ćwiczeniach i operacjach. Celem kursu jest przygotowanie personelu logistycznego do obsługi i wykorzystania modułów LOGREP i SPM pakietu LOGFAS jako narzędzia informatycznego wspomagającego przesyłanie i analizę informacji zawartych w meldunkach logistycznych LOGUPDATE i LOGASSESSREP w ramach zabezpieczenia jednostek biorących udział w narodowych i sojuszniczych ćwiczeniach i operacjach. Bieżąca edycja kursu, trwać będzie od 16.04 do 27.04.2018 r. W kursie Logistyczny System Meldunkowy uczestniczy 10 słuchaczy.
Uczestnicy kursu doskonalącego “Logistyczny System Meldunkowy ”, którzy pozytywnie ukończą kurs na Wydziale Logistyki w Wojskowej Akademii Technicznej uzyskają certyfikat NATO SCHOOL z Latiny.
Odpowiedzialny za kurs mjr Bartosz KOZICKI.

EXCEL BEZ TAJEMNIC NA WAT

LabMastersBEST WAT i Samorząd Studencki WAT mają przyjemność zaprosić na warsztat “Excel bez tajemnic na WAT”
Po zakończonych pełnym sukcesem zajęciach „Jak dobrze się zaprezentować na rozmowie kwalifikacyjnej”, (możecie podejrzeć je na kilku zdjęciach w zamieszczonej galerii
http://www.bestwat.org.pl/warsztaty-z-pekaes/) wracamy do Was z kolejnym wydarzeniem.

OPIS WARSZTATU:

Microsoft Excel jest najpowszechniej stosowanym programem do analizy i prezentacji danych. Niestety często bywa on używany w sposób nieefektywny. Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych jest szczególnie ważna, gdyż może usprawnić naszą pracę (dzięki czemu możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu). Dlatego jest wymagana niemal na każdej rozmowie rekrutacyjnej. Przyjdź i poznaj typowe zadania występujące na rozmowach kwalifikacyjnych. Pokażemy Ci jak je rozwiązać, zwrócimy uwagę na najistotniejsze narzędzia usprawniające codzienną pracę w Excelu, jak również pokażemy do czego można wykorzystywać Excela i VBA (zaawansowane aplikacje biurowe) i gdzie można nauczyć się efektywnego wykorzystania tego programu. Warsztat poprowadzi mgr Michał Duraj, certyfikowany specjalista w VBA oraz Excelu.

Szczegóły organizacyjne:

– zajęcia odbędą się 24.04.2018, godz. 19:00 – 21:00 w Auli im. W. Andersa, Wydział logistyki- budynek nr 135 (Lipsk)
– zapisy przez formularz rejestracyjny
– certyfikaty dla najlepszych uczestników (poświadczające najkorzystniejsze wyniki w rozwiązywanych zadaniach). To wyróżnienie jest dobrym pomysłem na uzupełnienie CV
– aby w pełni skorzystać z warsztatu prosimy o przyniesienie ze sobą (naładowanych) laptopów.

Wstęp jest całkowicie bezpłatny!
Ograniczona liczba miejsc.
Dla uczestników przewidujemy drobny poczęstunek 😉

Więcej informacji wkrótce. Stay tuned!
Team BEST WAT&SS WAT