Date: 14 maja 2018

KURS “NATO USE OF CIVIL STANDARDS”

W dniach 7-9 maja 2018 r. w NATO Martine Interdiction Operational Training Centre (NMIOTC) w Grecji odbyła się pierwsza edycja kursu ,,NATO use of Civil Standards”. Współorganizatorem tego wydarzenia było Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości i Kodyfikacji (WCNJiK) reprezentowane przez pana dyrektora płk Pawła Swekleja i szefa oddziału normalizacji pana płk Piotra Ubysza i Wojskowa Akademia Techniczna.

W Wydziale Logistyki (WLO) od 2004 r. nieprzerwalnie prowadzony jest międzynarodowy kurs ,,Standardization within NATO”, który jest kursem podstawowym z obszaru standaryzacji. Dlatego też, dziekana Wydziału Logistyki płk dr hab. Szymon Mitkow i por. dr inż. Arkadiusz Jóźwiak (prowadzący kurs z ramienia WLO) uczestniczyli w inauguracji tego wydarzenia. Grecki kurs stanowi moduł uzupełniający do kursu prowadzonego w WLO.

Przedsięwzięcie to jest kolejnym krokiem w zacieśnianiu współpracy Polsko-Greckiej. Następne spotkanie robocze w tym obszarze zaplanowano na 5-6 czerwca 2018 r. w Wydziale Logistyki WAT.​

EGZAMIN Z PRZEDMIOTU PRAWA CZŁOWIEKA WE WSPÓŁCZESNYCH SYSTEMACH PRAWNO-POLITYCZNYCH

W dniu 20 czerwca (godziny 5-6) w sali 5.17 bud. 135 odbędzie się zaliczenie z przedmiotu Prawa człowieka we współczesnych systemach prawno-politycznych dla grupy P7C1S2.