Date: 11 października 2018

SPOTKANIE INFORMACYJNE – DAAD NIEMIECKA CENTRALA WYMIANY AKADEMICKIEJ

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy pracowników i studentów WAT na spotkanie informacyjne z przedstawicielem Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej. Spotkanie odbędzie się 23 października 2018 r. w Bibliotece Głównej WAT (sala nr 7AB) o godz. 10:00.

Dzięki DAAD rokrocznie ponad 130 000 studentów i pracowników nauki z całego świata realizuje pobyty studyjne i naukowe za granicą. DAAD jest tym samym jedną z największych na świecie organizacji wspierających międzynarodową wymianę akademicką.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są pod LINKIEM do 18 października 2018 r.

WIZYTA PANI SENATOR ANNY MARII ANDERS

W dniu 9 października 2018 r. przy okazji prezentacji wystawy w Klubie WAT pt. „Generał Władysław Anders – żołnierz, polityk, patriota” oraz filmu „Generał polskich nadziei… Władysław Anders 1892-1970″, w Wydziale Logistyki odbyła się już druga wizyta Pani senator Anny Marii Anders, pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. Dialogu Międzynarodowego, sekretarza stanu w KPRM w naszym budynku 135. Dostojnych Gości m.in.: doradcę min. Arkadiusza Urbana, dyr. Centralnej Biblioteki Wojskowej dr. Jana Tarczyńskiego, a także Rektora-Komendanta płk. dr. hab. inż. Tadeusza Szczurka, prof. WAT przywitał dziekan Wydziału Logistyki płk dr. hab. Szymon Mitkow. Została złożona wiązanka kwiatów przed tablicą upamiętniającą generała broni Władysława Andersa na Wydziale Logistyki WAT.