Date: 8 listopada 2018

UWAGA STUDENCI!

Wszystkie zajęcia z dnia 12.11.2018 r. zostaną przeplanowane na późniejszy termin. Plan zajęć będzie systematycznie aktualizowany.

WYJAZDY STUDYJNE STUDENTÓW WYDZIAŁU LOGISTYKI WAT DO FABRYKI BRONI SP. Z O.O. W RADOMIU

W dniach 11, 23 oraz 25 października 2018 r. studenci III roku Wydziału Logistyki w specjalnościach Logistyka Obronności i Bezpieczeństwa oraz System Militarny Państwa, jak również podchorążowie V roku studiów kierunku logistyka wojskowa w ramach przedmiotu ,,Wyposażenie Sił Zbrojnych w wyroby obronne” prowadzonego przez Panią dr Paulinę Zamelek wraz z przedstawicielami Koła Naukowego Logistyki Wojskowej (KNLW) uczestniczyli w wizytach studyjnych w Fabryce Broni „Łucznik” – Radom Sp. z o.o. (FB). W sumie, w wizytach uczestniczyło 62 studentów. Celem wyjazdu było zapoznanie z nowoczesnymi technologiami stosowanymi przez FB w procesie wytwarzania broni strzeleckiej, planami rozwoju FB, oraz przedstawienie oferty produktowej Fabryki.

Continue reading