Date: 12 grudnia 2018

PODSUMOWANIE SZLACHETNA PACZKA 2018

W imieniu swoim, Koła Naukowego Logistyki Stosowanej oraz Duszpasterstwa Akademickiego WAT chciałabym bardzo serdecznie podziękować za okazane przez Wydział Logistyki WAT wsparcie w przygotowaniu Szlachetnej Paczki. Wraz z Kołem Naukowym Logistyki Wojskowej udało nam się spełnić marzenia dwóch rodzin. Obie rodziny dostały opał na zimę, niezbędne artykuły spożywcze i przemysłowe, sprzęty niezbędne w kuchni oraz prezenty niespodzianki. Gdyby nie Państwa wsparcie, trudna by była realizacja jednej Paczki, a w ciągu 48 godzin udało nam się przygotować dwie. Szczególne podziękowania kieruję do podchorążych, wspólnie z czternastu kompanii udało nam się zebrać prawie 9000 zł, a największą hojnością wykazała się 5 kompania podchorążych. Wartość naszych paczek (wraz z przyniesionymi artykułami) to około 10 000 zł. Wszystko zebraliśmy w dwa dni – to naprawdę robi wrażenie.

Dziękuję – RAZEM możemy więcej.

Przewodnicząca Koła Naukowego Logistyki Stosowanej
st. szer. pchor. Patrycja WOJDA

KOŁO NAUKOWE LOGISTYKI WOJSKOWEJ NA VI KONFERENCJI MŁODYCH NAUKOWCÓW WIWAT 2018

W dniach 4 – 6 grudnia 2018r. przedstawiciele Koła Naukowego Logistyki Wojskowej st. kpr. pchor. Magdalena Małyszek oraz st. kpr. pchor. Gabriel Lesiak uczestniczyli w VI edycji Konferencji Młodych Naukowców wiWAT 2018. Wydarzenie miało miejsce w ośrodku konferencyjno – szkoleniowym 4 Żywioły Falenty.

Konferencję otworzyła pani prorektor ds. studenckich dr hab. inż. Marzena Tykarska, profesor WAT. Konferencja rozpoczęła się wykładem inauguracyjnym ppłk dr inż. Rafała Kasprzyka pt. „Nie tylko techniczne wyzwania cyberprzestrzeni”. W kolejnych sesjach plenarnych występowali doktoranci i studenci, którzy mieli odpowiednio po 20 i 15 minut na wystąpienia. Zakres tematyczny wystąpień obejmował prawie wszystkie kierunki studiów prowadzone w Wojskowej Akademii Technicznej, m.in.: logistykę, biogospodarkę, budownictwo, chemię, elektronikę i telekomunikację, informatykę, czy cyberbezpieczeństwo. Konferencja zakończyła się obradami komisji. Wręczono certyfikaty uczestnictwa oraz nagrody dla laureatów. Ostatniego dnia pani prorektor oficjalnie zamknęła VI Konferencję wiWAT 2018.

Continue reading