Date: 24 stycznia 2019

REKRUTACJA PRZEDSTAWICIELI WAT DO PROGRAMU TOP YOUNG 100

Już w najbliższy piątek – 25 stycznia 2019 roku o godz. 12:00 w Auli budynku Wydziału Logistyki (bud. 135) – odbędzie się uczelniana rekrutacja do II edycji Programu Top Young 100. Inicjatorem tego przedsięwzięcia jest Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML). Celem TY100 jest rozwój kompetencji zawodowych studentów w branży logistycznej i późniejsze ułatwienie wejścia na rynek pracy.

Dzięki uczestnictwu w programie:

• masz okazję współpracować z największymi przedsiębiorstwami w branży, realizując realne wyzwania biznesowe,
  • poszerzasz grono swoich znajomych o studentów z całej Polski,
  • uczestniczysz w szkoleniach, m.in. z Excela i FlexSima,
  • bierzesz udział w procesie mentoringowym, dzięki któremu uzyskujesz cenne wskazówki od mentorów będących menedżerami wyższego szczebla w największych przedsiębiorstwach,
  • a przede wszystkim rozwijasz się!

Kogo poszukujemy?

1. posiadasz znajomość angielskiego na poziomie B2,
  2. interesujesz się szeroko pojętą logistyką,
  3. jesteś aktywnie działającym studentem na kierunku Logistyka

Nie przegap okazji!

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a przyjdź na spotkanie rekrutacyjne w najbliższy piątek albo skontaktuj się z opiekunem naukowym programu dr Pauliną Zamelek.

POWTARZANIE PRZEDMIOTÓW

SEMESTR INŻYNIERSKI W MILITARY TECHNICAL ACADEMY – RUMUNIA

Szanowni Państwo,
nasi partnerzy z Military Technical Academy (Rumunia) uruchamiają już w najbliższym czasie międzynarodowy semestr dla studentów cywilnych i wojskowych 04 Marca – 14 Czerwca 2019 r.
Link do informacji i aplikacji:

Nadmieniam iż, MTA ma podpisaną obecnie umowę bilateralną i ewentualne uczestnictwo odbywałoby się w ramach programu Erasmus+. Oczywiście, o dostępność środków na najbliższy semestr proszę dowiadywać się w Sekcji Erasmusa WAT.

Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej WAT