Date: 25 lutego 2019

REKRUTACJA – LEGIA AKADEMICKA 2019!

Zastanawiasz się nad służbą w Siłach Zbrojnych RP lub innych formacjach mundurowych? Zacznij pracę nad sobą już teraz!
Legia Akademicka – podnoś swoje kwalifikacje, zdobywaj nową wiedzę i umiejętności! Podejmij wyzwanie!

Dnia 25 lutego 2019 r. uruchamiamy rekrutację na program „Legia Akademicka”, która potrwa do dnia 11 marca 2019r.

Aby wziąć udział w programie należy pobrać FORMULARZ, a następnie wydrukować, wypełnić i złożyć wraz z zaświadczeniem o byciu studentem, w Wydziale Logistyki Wojskowej Akademii Technicznej (budynek 135 pok. 0.16).

Program Legii Akademickiej składa się z 2 etapów:

1. zajęć teoretycznych realizowanych w terminie marzec-kwiecień 2019 na terenie WLO WAT (w trybie weekendowym – 30 godzin zajęć łącznie);
  2. praktycznej w wytypowanych jednostkach wojskowych na terenie całego kraju w okresie lipiec-wrzesień (turnusy po 22 lub 44 dni z płatnym żołdem).

Koordynator programu Legia Akademicka: płk dr Robert Pawlicki (e-mail: robert.pawlicki@wat.edu.pl, tel.: 261 837 810)

TOP YOUNG 100 – APLIKUJ!

Sesja już za Wami a Wy nadal nie wiecie jak spożytkować czas wolny? Mamy dla Was niesamowitą propozycję! Dołącz do programu @TopYoung100 dla najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw! Dlaczego warto?

• Realny wpływ na problemy przedsiębiorstw! Aż 65% rozwiązanych biznes case nadaje się do bezpośredniego wdrożenia! Stwórz z nami kolejny sukces!
  • Udział w ważnych konferencjach branżowych (Procon Polzak, Trendownia, Gala Logistyki, Transportu i Produkcji)
  • Szkolenia z programów przydatnych w pracy (FlexSim, Tableau)
  • Współpraca z Mentorem, który wprowadzi Cię w tajniki biznesu!

Nie czekaj i aplikuj do 07.03!

Więcej informacji o programie na www.topyoung100.com

Opiekunem projektu na Wojskowej Akademii Technicznej jest dr Paulina Zamelek.