Date: 28 lutego 2019

NABÓR NA WYJAZDY NA STUDIA I PRAKTYKI – PROGRAM “ERASMUS+”

UWAGA! Od 6 lutego rozpoczynamy nabór na wyjazdy na studia i praktyki w ramach programu „Erasmus+” na rok akademicki 2019/2020. Nabór kończymy 15 marca. Budynek nr 100, pokój nr 88.

Dokumenty aplikacyjne, które należy złożyć:

• formularz zgłoszeniowy podpisany przez koordynatora wydziałowego (do pobrania na stronie WAT dotyczącej programu Erasmus+);
  • zaświadczenie ze Studium Języków Obcych potwierdzające poziom znajomości języka obcego lub inne zaświadczenie potwierdzające poziom znajomości języka obcego zaopiniowane przez Studium Języków Obcych;
  • list motywacyjny podpisany odręcznie;
  • list akceptacyjny z uczelni lub instytucji zagranicznej (w przypadku zgłoszenia na praktykę);
  • opinia promotora pracy dyplomowej (w przypadku studenta ostatniego roku studiów);
  • dokument potwierdzający działalność uczelnianą, pozauczelnianą lub dodatkowe osiągnięcia (fakultatywnie).

Absolwenci każdego stopnia studiów mają możliwość wyjazdu na staż absolwencki pod warunkiem zakwalifikowania się do udziału w programie Erasmus+ na ostatnim roku studiów.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH NA I ROK STUDIÓW NIESTACJONARNYCH DRUGIEGO STOPNIA NA WYDZIALE LOGISTYKI

W dniu 2 marca 2019 r.  o godz. 10:00 w auli budynku 135 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób zakwalifikowanych na pierwszy rok studiów niestacjonarnych drugiego stopnia na Wydziale Logistyki.
Plan spotkania:

• zapoznanie z ogólnymi zasadami studiowania,
  • podpisywanie dokumentów oraz wydawanie elektronicznych legitymacji studenckich (ELS).

Legitymacja studencka jest jednocześnie przepustką upoważniającą do wejścia na teren zamknięty WAT, na którym odbywają się zajęcia.

Osoba zakwalifikowana na spotkaniu organizacyjnym powinna posiadać:

• dowód tożsamości lub inny dokument potwierdzający tożsamość,
  • odliczoną kwotę 17 zł (płatność tylko gotówką) – opłata za elektroniczną legitymację studencką (podstawa prawna: Decyzja Rektora nr 79/RKR/2018
    z dnia 16 marca 2018 r., w sprawie ustalenia wysokości opłat za świadczone usługi edukacyjne oraz wydawane dokumenty związane z ich odbywaniem dla osób rozpoczynających w roku akademickim 2018/19 studia wyższe, doktoranckie oraz podyplomowe).

Legitymacje studenckie absolwentów I-go stopnia w WAT zachowują swoją ważność.

Początek zajęć w semestrze letnim 2018/2019: 02.03.2019 r.

Terminy zjazdów na studiach niestacjonarnych zamieszczono na stronie Wydziału Logistyki WAT.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH NA I ROK STUDIÓW STACJONARNYCH DRUGIEGO STOPNIA NA WYDZIALE LOGISTYKI

W dniu 1 marca 2019 r.  o godz. 10:00 w auli budynku 135 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób zakwalifikowanych na pierwszy rok studiów stacjonarnych drugiego stopnia na Wydziale Logistyki.
Plan spotkania:

• zapoznanie z ogólnymi zasadami studiowania,

Osoba zakwalifikowana na spotkaniu organizacyjnym powinna posiadać:

• dowód tożsamości lub inny dokument potwierdzający tożsamość,
  • odliczoną kwotę 17 zł (płatność tylko gotówką)– opłata za elektroniczną legitymację studencką (podstawa prawna: Decyzja Rektora nr 79/RKR/2018

Legitymacje studenckie absolwentów studiów I – go stopnia w WAT zachowują swoją ważność.

Początek zajęć w semestrze letnim 2018/2019: 04.03.2019 r.