Date: 10 kwietnia 2019

KOMISJA KWALIFIKACYJNA PROGRAMU ERASMUS+

Informujemy, że Komisja Kwalifikacyjna dla studentów, który złożyli dokumenty aplikacyjne an wyjazd w ramach programu Erasmus+, odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 14-tej w budynku 100, sala 91. Obecność obowiązkowa.

KONFERENCJA “LOGISTYKA A BEZPIECZEŃSTWO”

W dniach 4 – 5 kwietnia 2019 roku odbyła się konferencja „Logistyka a Bezpieczeństwo” na Akademii Sztuki Wojennej o tematyce “Innowacyjne rozwiązania logistyczne”. Na dziesięć zakwalifikowanych referatów do części konkursowej, aż pięć należało do studentów z naszej uczelni. Szczególne brawa należą się Sylwii Kuropatwińskiej, która zdobyła II miejsce za artykuł „Współczesne rozwiązania problemu ostatniej mili” oraz Tobiaszowi Klochowiczowi, szer. pchor. Annie Michrowskiej i sierż. pchor. Aleksanderowi Litomskiemu za wyróżnione referaty  „Pojazdy elektryczne, nasza przyszłość czy nierealny sen” oraz „Ocena wojskowego sprzętu logistycznego”.
Oficjalnym współorganizatorem konferencji był Wydział Logistyki WAT, Koło Naukowe Logistyki Stosowanej WAT oraz Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego. Współpraca zaowocowała patronatem Koła Naukowego Studentów Logistyki z ASZWoj podczas IV Ogólnopolskiej Konferencji Kół Naukowych. Oprócz konkursu na najlepszy referat podczas wydarzenia odbyły się wystąpienia firm Flex, Green Factory Logistics oraz portalu Młodzi Logistycy. Dodatkowo dnia 5 kwietnia uczestnicy mogli wziąć udział w wycieczce do Instytutu Transportu Samochodowego. Szczególne podziękowania należą się dziekanowi, kadrze naukowej Wydziału Logistyki, opiekunom Koła Naukowego Logistyki Stosowanej Wat oraz Koła Naukowego Logistyki Wojskowej WAT za wsparcie oraz pomoc przed i w trakcie konferencji. Gratulujemy Kołu Naukowemu Studentów Logistyki z ASZWoj za zorganizowanie konferencji na tak wysokim poziomie.

PAMIĘĆ POZOSTAJE

W dniu 10.04.2018 r., w 9 rocznicę upamiętniającą Katastrofę Smoleńską, delegacja kadry kierowniczej i przedstawiciele Wydziału Logistyki WAT złożyli kwiaty przed tablicą pamiątkową gen. broni Tadeusza BUKA, byłego Dowódcy Wojsk Lądowych Rodzajów Sił Zbrojnych RP., która znajduje się na terenie Wojskowej Akademii Technicznej w budynku 22.