25 MARCA DZIEÑ OTWARTY NA WYDZIALE LOGISTYKI WAT


W sobotę 25 marca 2017 roku, odbył się Dzień Otwarty w Wojskowej Akademii Technicznej. Dzięki sprzyjającej pogodzie, przybyli liczni  goście w większości tegoroczni maturzyści oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy mieli okazję zapoznać się z ofertą naszej Alma Mater.

W pierwszej kolejności zainteresowane osoby mogły bliżej zapoznać się ofertą dydaktyczną wydziałów na ich stoiskach w Klubie WAT. Stoisko Wydziału Logistyki cieszyło się jak zwykle dużym zainteresowaniem. Szczegółowo na wszelkie pytania odpowiadali przedstawiciele kadry Wydziału, jak i przedstawiciele naszych studentów. Na każdego czekały materiały informacyjne promujące Wydział i jego kierunki studiów. Grupy osób chętnych do przybliżenia działalności naszego Wydziału pod przewodnictwem podchorążych były zapoznawane z naszą ofertą w siedzibie bud. 135 „LIPSK” mieszczącym się na terenie otwartym WAT, gdzie spotkali liczne atrakcje. W auli przedstawiana była szeroka oferta edukacyjna Wydziału Logistyki, zaś w salach dydaktycznych goście mieli możliwość spróbowania swoich sił w symulacyjnych grach decyzyjnych z obszaru zarządzania kryzysowego. Przed Wydziałem można było zobaczyć sprzęt wykorzystywany w firmach logistycznych, m.in. samochód dostawczy z rampą, wózek widłowy, itp.  Zwiedzający mogli zobaczyć jak wygląda kuchnia polowa i wojskowe suche racje żywnościowe. Dużym zainteresowanie cieszyła się makieta centrum logistycznego oraz oprogramowanie wspierające studentów kierunku logistyka w naszym Wydziale. Przedstawiony został zakres zajęć oraz sprzęt, jaki jest na nich wykorzystywany.

Dzień Otwarty można uznać za bardzo udany. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy do studiowania na Wydziale Logistyki i dziękujemy Wszystkim za przybycie.