PROMOCJA KNLW I WLO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

Dnia 28.02.2020 r. kpr. pchor. Patrycja Walendowska oraz kpr. pchor. Jacek Szrejder jako przedstawiciele Koła Naukowego Logistyki Wojskowej udali się do I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. J. Kompałły i w. Lipskiego w Ostrowie Wielkopolskim celem promowania Wojskowej Akademii Technicznej, przedstawienia oferty kształcenia na kierunkach wojskowych oraz cywilnych, a także zaprezentowania aktywności studenckich, jakie oferuje uczelnia.

Spotkanie odbyło się z klasami o profilu matematyczno-fizycznym. Podczas wystąpienia przybliżono strukturę organizacyjną uczelni, jej główne zadania, osiągnięcia, oferowane kierunki studiów oraz możliwości rozwoju osobistego poprzez aktywność w organizacjach studenckich. Następnie zaprezentowano ofertę Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania oraz jej udziału w konferencjach naukowych w kraju i zagranicą. Omówiono także zasady rekrutacji

Druga część spotkania została poświęcona na pytania skierowane do podchorążych. Uczniowie zainteresowali się życiem w Akademii, które łączy służbę i studia politechniczne. Uczniów ucieszył fakt, że studenci wojskowi mają możliwość studiów za granicą w ramach programu Erasmus+.

Tekst i zdjęcia

kpr. pchor. Patrycja Walendowska

kpr. pchor. Jacek Szrejder 

 

Dodaj komentarz