Zapraszamy zainteresowane osoby do wstąpienia w szeregi naszej organizacji w ramach rekrutacji do Koła Naukowego Bezpieczeństwa Narodowego WAT. Do naszej organizacji mogą dołączyć tylko i wyłącznie osoby posiadające status studenta lub doktoranta WAT.

Kim jesteśmy i co robimy?
Zachęcam do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz profilem na Facebooku:
https://knbn.wat.edu.pl/
https://www.facebook.com/knbn.wat

W skrócie:

  1. organizujemy konferencję,
  2. realizujemy publikację naukowe,
  3. pomagamy naszym studentom rozpocząć karierę zawodową oraz naukową,
  4. pomagamy w opublikowaniu swojego pierwszego rozdziału w monografii,
  5. dofinansujemy kursy oraz wyjazdy na konferencję,
  6. i wiele innych.

Jak dołączyć?

  1. Wypełniacie formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/HUUKkY7dS83gsmG38.
  2. Przesyłacie skan wypełnionej oraz podpisanej deklaracji członkowskiej: https://knbn.wat.edu.pl/wp-content/uploads/2020/11/deklaracja-czlonkowska-1.pdf na adres mailowy koła, tj.: knbn.wat@gmail.com.
  3. Uczestniczcie w zdalnym Walnym Zgromadzeniu na platformie MS Teams (odbędzie się ono w przyszłym tygodniu) – link otrzymają osoby, które do 18 października wypełnią formularz oraz prześlą deklarację członkowskie.

Wszystkie osoby, które pozytywnie przeszły proces rekrutacyjny, zostaną o tym fakcie poinformowane drogą mailową. W międzyczasie zapraszamy wszystkich do brania udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach oraz do śledzenia aktualności na stronie internetowej Koła oraz na naszej stronie na Facebooku – by być na bieżąco, zachęcamy do polubienia naszej strony na tym portalu.