Szanowni doktoranci,

W dniach 6-8 grudnia odbędzie się VI Ogólnopolska Konferencja wiWAT 2018. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie kierunki i dyscypliny naukowe Akademii. Swoje uczestnictwo można zgłaszać w dwóch formach prezentacji oraz plakatu. Konferencja odbywa się w formie konkursu w dwóch kategoriach studentów i doktorantów. Łączna pula nagród to 7 tys. zł. Po konferencji zostanie również wydana publikacja w formie monografii. Uczestnictwo w Konferencji wiWAT jest punktowane w procesie ubiegania się o stypendia naukowe.

Opłata za uczestnictwo (3 dni zakwaterowania, pełne wyżywienie, udział w publikacji) to 480 zł, jednocześnie informuje że Samorząd Studentów oraz Samorząd Doktorantów WAT dysponują środkami które pozwolą dofinansować Państwa udział. Ws. szczegółów proszę o kontakt odpowiednio z marek.dors@student.wat.edu.pl oraz piotr.jakubowski@wat.edu.pl.

Zgłoszenia należy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 15.11., więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod tym linkiem (LINK). Pytania proszę przesyłać na adres kariera@wat.edu.pl

 

Zapraszamy do udziału,

Organizatorzy