ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W WYDARZENIU

Zachęcam do uczestnictwa w trzeciej edycji wyjątkowego wydarzenia: Perspektywy Women in Tech Summit 2020. Odbędzie się ono 8-9 grudnia – tym razem, ze względu na pandemiczną sytuację – całkowicie online. Wydarzenie organizowane jest przez  Fundację Edukacyjną Perspektywy. Zaproszenie kierowane jest do studentek (i studentów) oraz kadry Wydziału.
Wydarzenie zostanie otwarte przez Mariyę Gabriel, Komisarz UE dc. Innowacji, Badań, Edukacji i Młodzieży. Wezmą w nim udział znakomici Mówcy z całego świata, m.in., Prof. Jennifer Widom, Dziekan School of Engineering na Uniwersytecie Stanforda.
Przez dwa dni odbędzie się w jego ramach maraton tech-talków na najważniejsze tematy związane z nowymi technologiami, specjalistyczne warsztaty, spotkania z inspirującymi postaciami świata high -tech, indywidualne sesje mentoringowe i liczne wydarzenia towarzyszące. Studenci będą mogli wziąć też udział w Targach Kariery.
Dołożono starań aby program merytoryczny był mądry i rozwojowy, a także stwarzał okazję do niezwykle utrudnionego w tym roku networkingu i kontaktów osobistych, poszukiwania praktyk, pierwszej pracy czy też doradztwa karierowego.
Zostaną dostarczone w tym celu wszelkie narzędzia (gotowy mejling) i materiały (grafiki, teksty postów do social media, filmiki).

Dziekan Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania WAT
płk dr hab. inż. Szymon MITKOW, prof. WAT