Zapraszamy na prezentację monografii naukowej pt. Forecasting the Effectiveness of Collaboration Between Businesses and Academic Institutions Using the Method of Cultural Forecasting, autorstwa pracowników Instytutu Bezpieczeństwa i Obronności Wydziału Bezpieczeństwa Logistyki i Zarządzania WAT, mjr. dr. hab. Marcina Górnikiewicza, prof. WAT oraz dr. Pawła Stawarza. Wydarzenie organizowane jest w związku z kończącą się realizacją projektu “Pierwsza polska-autorska metoda prognozowania efektywności współpracy naukowo-gospodarczej”, wykonywanego w Instytucie Bezpieczeństwa i Obronności WLO WAT w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego “Nauka dla Społeczeństwa”. Publikacja jest efektem końcowym realizacji grantu MNiSW.

Wydarzenie odbędzie się 22.07.2024 r. w głównym budynku Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania WAT (bud. nr 135). Od godz. 10:00 (przy auli) zapraszamy do rejestracji oraz na powitalną kawą/herbatą. Prezentacja monografii rozpocznie się w tym samym budynku w sali 0.24 (parter). o godz. 10:30.

Wstęp wolny.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie udziału w przedsięwzięciu naukowym do 18.07.2024 r. na adres e-mail: pawel.stawarz@wat.edu.pl