Lektorat języka angielskiego

Studenci I roku z wynikiem poniżej 86% z egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym uczęszczają na lektorat języka angielskiego i nie biorą udziału w rekrutacji elektronicznej w systemie USOS.

Lektorat języka niemieckiego i rosyjskiego

Studenci I roku z maturą rozszerzoną z języka angielskiego na poziomie równym lub wyższym 86%  lub certyfikatem FCE, CAE, CPE są zwolnieni z lektoratu i egzaminu B2 z języka angielskiego. Uczęszczają obowiązkowo na lektorat języka niemieckiego lub rosyjskiego (4 semestry, zaliczenie na ocenę). W planie nazwa tego lektoratu to JOM (język obcy międzywydziałowy).

Lektorat języka niemieckiego i rosyjskiego przeznaczony jest również dla studentów, którzy deklarują chęć przystąpienia do egzaminu końcowego na poziomie B2 z języka niemieckiego lub rosyjskiego zamiast z języka angielskiego.

Elektroniczna rekrutacja na język niemiecki lub język rosyjski będzie odbywać się w systemie USOS w okresie:
od 30.09.2024 r. godz. 9.00 do 04.10.2024 r. godz. 22.00.

Proszę wybrać odpowiednią grupę językową kierując się poniższymi kryteriami:

• wybór języka obcego (język niemiecki lub język rosyjski),
  • deklarowany poziom jego dotychczasowej znajomości,
  • macierzysty wydział [WEL, IOE, WTC, WIG, WCY, WIM(WME), WBLiZ(WLO), WML(WMT)].

UWAGA:  STUDENT REALIZUJE TYLKO JEDEN LEKTORAT JĘZYKA OBCEGO.