W dniu wczorajszym płk dr. hab. Bartosz KOZICKI, prof. WAT otrzymał od Rektora-Komendanta WAT gen. bryg. prof. dr. hab. inż. Przemysława WACHULAKA akt powołania na funkcję Dziekana na kadencję 2024 – 2028.
W dniu dzisiejszym 30.08.2024 r. w auli Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania WAT odbyło się przekazanie obowiązków Dziekana WLO.
Ustępujący Dziekan prof. dr hab. inż. Szymon MITKOW kierował Wydziałem ponad 7 lat i dziękując licznie przybyłej kadrze i pracownikom przekazał obowiązki nowemu Dziekanowi, życząc dalszych sukcesów.
Serdecznie dziękujemy płk. prof. dr. hab. inż. Szymonowi MITKOWOWI za kierowanie naszym Wydziałem i ogromny wkład w jego rozwój.
Gratulujemy i życzymy Nowemu Dziekanowi dużo szczęścia, wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych.