WARSZTATY Z EXCELA!

W dniu 10 marca 2020 roku, o godzinie 18:00, na terenie Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie, w siedzibie Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania, w budynku 135 (Lipsk), na głównej auli, już po raz kolejny Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego WAT (KNBN WAT) przy współpracy z firmą szkoleniową LabMasters przeprowadziło szkolenie w zakresie technik podstawowych arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel. Podczas spotkania omówione zostały najczęściej spotykane case`y podczas rozmów kwalifikacyjnych.


Zainteresowanie szkoleniem było ogromne. Już po dwóch dniach od otwarcia zapisów na szkolenie otrzymaliśmy 300 zgłoszeń od studentów, doktorantów oraz pracowników sektora zarówno publicznego jak i prywatnego, co zmusiło nas do zamknięcia zapisów. Na szkoleniu stawiło się łącznie 241 osób. Najlepsi spośród nich, oprócz bezcennej wiedzy, z którą mamy nadzieję, warsztat opuścili wszyscy uczestnicy, otrzymali również certyfikaty, stanowiące bardzo przydatny wpis do CV, na podstawie którego Rekruterzy niekiedy zwalniają z testu umiejętności obsługi arkusza kalkulacyjnego!

Microsoft Excel jest najpowszechniej stosowanym programem do analizy i prezentacji danych. Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych jest szczególnie ważna, gdyż może usprawnić naszą pracę. Na podstawie zadań spotykanych na rekrutacjach pokazano jak je rozwiązać oraz zwrócono uwagę na najistotniejsze narzędzia usprawniające codzienną pracę w Excelu.

Szkolenie przeprowadził dr Przemysław Kusztelak – koordynator kursów z MS Excel, VBA, SQL. Pracownik Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz ekspert z zastosowań pakietów biurowych w przedsiębiorstwach. Kierownik i założyciel studiów podyplomowych „Ekonomiczna analiza danych w programie Microsoft Excel i języku programowania VBA”. Specjalizuje się w zastosowaniach Excela dotyczących narzędzi analitycznych opartych na języku VBA. Więcej informacji o firmie szkoleniowej LabMasters oraz o samym prowadzącym warsztat jest dostępne tutaj

Z pewnością nie jest to ostatnie wydarzenie realizowane przez KNBN WAT, zachęcamy w związku z tym do obserwowania naszej strony internetowej oraz profilu na portalu Facebook.

Dodaj komentarz