Date: 5 czerwca 2018

PIKNIK

Serdecznie zapraszam wszystkich pracowników i studentów Wydziału Logistyki WAT na piknik, który odbędzie się 11 czerwca 2018 r.
w godz. 15:30 – 21:00
na małej strzelnicy WAT przy ul. Galileusza 11.

Dziekan Wydziału Logistyki WAT
płk dr hab. inż. Szymon MITKOW, prof. WAT

XXIX EDYCJA KURSU ,,STANDARDIZATION WITHIN NATO”

4 czerwca w Wydziale Logistyki rozpoczęła  się XXIX edycja Międzynarodowego Kursu „Standardization within NATO”. Kurs został otwarty przez prorektora do spraw wojskowych pana płk dr inż. Artura Króla, dziekana Wydziału Logistyki płk dr hab. Szymona MITKOWA, w obecności zastępcy dyrektora NATO-wskiego Biura Standaryzacyjnego (NATO Standardization Office) Dieter Schmaglowski. W organizację kursu włączeni są pracownicy Instytutu Logistyki, Wydziału Logistyki. Zajęcia na kursie oprócz zaproszonych gości z NATO, poszczególnych krajów (Grecji, Niemiec) oraz Wojskowego Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji prowadzą nauczyciele akademiccy Instytutu Logistyki WLO por. dr inż. Arkadiusz JÓŹWIAK.

Kurs prowadzony jest nieprzerwanie od 2004, a w 2012 otrzymał akredytację ACT (Allied Command Transformation). W ciągu czternastu lat przeszkolono  ok. 450 specjalistów z 39 państw, w tym z 12 państw partnerskich NATO. Bieżąca edycja kursu liczy 27 uczestników z 18 krajów członkowskich.