W dniach 05.03.2024 oraz 14.03.2024 delegacja Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania uczestniczyła w dwóch znaczących wydarzeniach: Targi Praktyk Zawodowych w Zespole Szkół „Kolejówka” im. inż. Stanisława Wysockiego w Warszawie oraz Targi Pracy, Edukacji i Kariery ,,SZARADA” w Zespole Szkół nr. 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim.

Pierwsze z nich, Targi Praktyk Zawodowych, organizowane 05.03.2024 roku odbyły się w Zespole Szkół „Kolejówka” w Warszawie. Nasza obecność, w składzie: dwóch pracowników Wydziału oraz sierż. pchor. Adam Durys i sierż. pchor. Mateusz Zawadzki, została bardzo pozytywnie odebrana przez organizatorów oraz uczestników targów. Przekazaliśmy informacje na temat naszej oferty edukacyjnej, przedstawiliśmy realizowane projekty naukowe oraz zachęcaliśmy młodych ludzi do podjęcia studiów na naszym Wydziale.

Drugie natomiast, Targi Pracy, Edukacji i Kariery ,,SZARADA” w Sokołowie Podlaskim, odbyły się 14.03.2024 roku. Nasze stanowisko było reprezentowane przez dwóch pracowników Wydziału oraz kpr. pchor. Michała Barłoga i kpr. pchor. Pawła Paździora. Ponownie mieliśmy okazję prezentować naszą ofertę edukacyjną oraz prowadzić dyskusje na temat możliwości rozwoju w obszarze bezpieczeństwa, logistyki i zarządzania. Była to również okazja do nawiązania nowych kontaktów w środowisku szkół średnich, które z pewnością przyczynią się do zwiększenia liczby chętnych kandydatów na nasze kierunki studiów.

W obu przypadkach nasza obecność na targach była bardzo pozytywnie oceniana, a liczne rozmowy z uczestnikami wydarzeń pozwoliły nam lepiej zrozumieć oczekiwania przyszłych studentów.